Prodám WJ 4,0 LPG 4x4

Zbavujete se svýho miláčka ? Zkuste to tady, třeba se najde novej páníček - offroad a 4x4 vozy
Pravidla fóra
Používejte správné sekce inzerátů, špatně zařazené budou přesunuty nebo odstraněny bez předchozího upozornění.
Pokud máte prodáno/koupeno, odfajfkujte u příspěvku, že je vyřešeno. Bude to pro všechny přehlednější.

Autor tématu
Jelen226
Legenda fóra
Témata: 2
Auto: Trabant

Prodám WJ 4,0 LPG 4x4

Příspěvekod Jelen226 » So 07.07.2018, 20:11

Zdar a sílu,
prodám své WJ 4,0 LPG, 1999, pořizuju jiné auto, silničního plazivce a živit k tomu ještě WJ nemůžu, kor když teď bude vyžadovat investice.

popis a stav v kostce:

Jedná se o stříbrné laredo, s nášlapy. Nezvyšované, v terénu také netrápené, najeto cca 350 000km, koupil jsem ho s kleklým motorem a nechal nainstalovat motor jiný, koupený na inzerát. Převodovka řadí, celkem plynule, motor jede. Jinak je to rozhrkaná popelnice. Zadní destičky jsou sjeté na plech, koroze (co vím) zadního pravého lemu u dveří, koroze PZ podběhu dole jak přechází do podlahy, shnilý levý přední blatník (k vozu nový, nenalakovaný). Stabilizátory vzadu vymlácené a páté dveře trochu promáčklé vpravo od značky. Zadní nárazník lehce poškozený požárem, ale není to žádná tragédie, gumy sjeté zimáky (přední už za hranicí, kdy by se dalo přimhouřit oko). STK propadla v květnu. Jo a levé zadní okno nefunguje, Tedy funguje, jede dolu, ale už ne nahoru, proto jsem odpojil páčku stahování. Myslím si, že závada je v ní. Po přepojení drátů u motorku klemou to vyjelo nahoru bez problému.

Teď pozitiva:

Nové přední náboje kol, nové přední kotouče a destičky, nový chladič, nový LPG systém, včetně bomby, takže na nějakou dobu pokoj, vloni nové čepy řízení, centrál s vystřelovacím klíčem, tažné zařízení (mám dojem, že na 3 tuny, ale nechci kecat, v případě zájmu mrknu do TP).

S trochou lásky to bude zas pěkný a spolehlivý stroj, ale teď, jak to prodávám, je to na díly, nebo na opravu.

Cena: pokud se to prodá rychle, tak mi bude stačit 50 000, ekodaň se neplatí.

fotky lepší nemám, stejně je asi nejlepší to vidět osobně, stojí v Unhošti (mezi Prahou a Kladnem)
Vzhledem ke sjetejm zadním destičkám na plech a prošlý STK odvoz možný pouze na plaťáku.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
1987 Jeep XJ Cherokee 2.5 automatic
1999 Jeep WJ Grand Cherokee 4.0 automatic
MADE IN USA

Godhaj
Legenda fóra
Témata: 74
Místo/Bydliště: Brno

Re: Prodám WJ 4,0 LPG 4x4

Příspěvekod Godhaj » Ne 08.07.2018, 8:49

To se prodá rychle. Motor je držák (docela by mě zajímalo proč ten minulej umřel), ty investice do toho nijak závratný nejsou a celkově to určitě není špatný auto.. Škoda jen že tak malý.. :wink:

Autor tématu
Jelen226
Legenda fóra

Příspěvekod Jelen226 » Ne 08.07.2018, 10:23

Mě vyhovuje, i když je fakt, že vzadu to úplně velký není. Investice nejsou tak závratný, blatník k tomu je novej, ale narodilo se mi mimčo a jezdím v 99% po silnici. Tak jdu do BMW E61. Velkej pohodlnej kombík. Minulý motor jsem rozebral a našel jsem rozpadlý píst, lehce ohnutou ojnici a vlasovou trhlinu ve stěně válce. Napřed jsem uvažoval nad tím, že bych to opravil, nechal udělat vložku do válce, ostatní bylo zdravé, ale nakonec vyšlo lépe koupit jiný motor. Původní motor samozřejmě přihodím, dílů je v něm halda. Dobrá hlava, vačka, klika, zbylý ojnice... A určitě by i ten blok šel zachránit.
MADE IN USA

Autor tématu
Jelen226
Legenda fóra

Příspěvekod Jelen226 » Út 17.07.2018, 19:21

Auto už je prodáno. Děkuji za projevený zájem.
MADE IN USA

Vrátit se na “Prodám auto - offroad”