MČR Offroad Trial 17.-18.3. | Pístovské mokřady - jaro 2018 30.-31.3. | MČR Offroad Trial 14.-15.4. Kladno | MČR Offroad Trial 5.-6.5. |
MČR Offroad Trial 26.-27.5. Krnov | MSR+MČR Offroad Trial 23.-24.6. Valča, SK | EUROTRIAL Španělsko 27.-29.7. |
MČR Offroad Trial 8.-9.9. Milovice | MČR Offroad Trial 28.-29.9. Jihlava | MČR+MSR Offroad Trial 27.-28.10. Slovácko |

5.2.2018 večer došlo k havárii v serverovně a odnesla to část databáze. Bohužel ji není možné obnovit. Takže část příspěvků za nějakou poslední dobu chybí. Za komplikace se omlouvám. Komanche.
Dočasně nefunguje registrace uživatelů. Během února to bude vyřešeno.

Sobol

A jiný sovjetský úžasy .... :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Ondráš
nováček
Témata: 0
Auto: Hyundai Terracan
Místo/Bydliště: Liberec
Věk: 32
Stav: Offline

Re: Sobol

Příspěvekod Ondráš » Čt 08.02.2018, 9:35

No měl jsem představu postel, případně palandu pro malou na štorc nad našima nohama a věci v šuplíkách pod postelí. Evropu jsme projeli kombíkovou felícií s postelí, v Teriku (Terracan) už jsme se skoro hledali :D. Na Gazelu jsem taky koukal, nevím, jestli už není moc obří :D

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Témata: 429
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Čt 08.02.2018, 10:23

tady máš pár fotek. Pod postelí mam úložnej prostor taky, vepředu je nádrš na studenou vodu, baterka a dvě dvoukilofky s plynem na vařič, uprostřet mezi podběhama je nádrš na lpg 180l a vzadu mam bedny (šuplíky by tam šly blbě umístit) a kanystry s vodou a benzínem. F tej skříňce vedle postele máme hadry.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Gdo chce psa jíst, hůlky si vždy najde...

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 09.02.2018, 11:00

jo jinak nevim esli sme to řešili f tomle tématu nebo něgde jinde, ale pelech sem letos předělal na překlišku. Poněvač i dyš sem loni v zimně skrátil ty dřevěný desky vo půl cenťáku z každej strany (v zimně to dycky narostlo, že nešly votvírat - a v létě tam pak zas byla fuka skoro cenťák), tak přesto to zas naboptnalo a zas to nešlo votevřít. Taxem se definitivně nasral a hodil tam překlišku s tou tmavě hnědou protivodní laminací co se dává na podlahy nákladáků. Pocitově to váží vo 50% víc, barevně se to tam nehodí, ale co uš, snat to pude aspoň votvírat.
Tak co Ondráši, vejdete se tam tři nebo ne :-D ? Jinak esli chceš, klidně se přijeť podívat ať máš přectavu.

Ondráš
nováček
Témata: 0
Auto: Hyundai Terracan
Místo/Bydliště: Liberec
Věk: 32

Příspěvekod Ondráš » Pá 09.02.2018, 16:23

Super, já děkuji za fotky!!! Máš to parádně udělaný. Já mám pořád pocit, že bez kuchyňky a skříně bychom se tam měli vejít tři a věci nacpat pod postel. Zastavil bych se rád někdy, ať mám reálnou představu. Na fotkách to vypadá obří :)

Autor tématu
Chorche
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Chorche » Pá 09.02.2018, 16:55

:-D díky, parádní to sice neni, je to samodomo narychlo zbastlený. Dyš sem to dělal, taxem myslel, že to bude provizorium na první dofču a že to pak nák předělam pořádnějc. Ale uš to drží 3 roky a nechce se to rospadnout :-D Taxem zatim jen předělával ten pelech. Bes kuchynky a skříně se tam vejdete f pohodě i 4, páč by šlo chrápat napříč. Ale zase se připravíte vo tu pohodu vobytňáku. Je příjemný dyš venku chčije že můžeš vegetit jen uvnitř, to sme loni vocenili v Rusku. Šumák co jel běšcem byl furt nervní páč si nemoch ani vypucovat zuby a uvařit kafe bes toho aby nevyles z auta a nezmok. My mohly klidně vařit, mejt se, srát bez vopuštění auta :-D
Počítej s tim, že jestli budeš chtít plyn jako mam já, tak ti pod postelí zas extra moc místa nezbyde. Já mam vzádu takle dvě hliníkový bedny se žrádlem a hygijenou a petkama s vodou a vedle toho z jedný strany dva kanystry s vodou a benzínem a z druhej strany kysnu s nářadim. Plus tam narvu dvě skládací židle, gril, plachtu, sprchu a šmitec...

Obrázek

Vrátit se na “UAZ a Gazik”