Spolehlivost UAZ Patriot

A jiný sovjetský úžasy .... :-)
Pravidla fóra
Inzerci si hazejte prosim dolu do sekce bazar. Tato sekce slouzi pouze pro technicke informace/rady.
Bazar: http://www.offroadforum.cz/viewforum.php?f=61
(nedivte se proto, pokud zde zadate inzerat, ze ho nekdo smaze)

Manyjak
Staroffrouďák
Témata: 238
Auto: Aro 324 TD a další
Věk: 48
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolehlivost UAZ Patriot

Příspěvekod Manyjak » Čt 02.10.2014, 21:29

Mě to přijde spíš jako nespokojenej zákazník co neumí řídit :wink: Nevim jak by ho mohla připojená př níprava schodit ze silnice. Si klidně múže za dvoj a více násobnou cenu koupit třba Jeepa :wink:
Taky nevim proč by měla mít řaditelná čtyrkolka /Patrol, starší Toyky...../ mezinápravu :ramena: . H.

dvk
Diskuzní Guru
Témata: 1

Příspěvekod dvk » Pá 03.10.2014, 14:24

Zajímavé :) Nepozornost, úlek ...

V zimě i na asfaltě na rovné cestě často přiřazuju předek, když se střídají plotny ujetého sněhu se suchou cestou a nedělá to nic.
Nissan Terrano II 2.7 TDI, 2x УАЗ 452

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Témata: 0
Auto: Toyota RAV4, Suzuki Vitara 1,6 16V
Místo/Bydliště: Hlinsko v Č
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod joe » Pá 09.01.2015, 18:55

Zdravím :-) Abyste si nemysleli ( ale vlastně mi to je jedno :-) ) že se Patriot pustil z hlavy :-) v neděli se jedeme podívat na Patriota - a možná předeběhnu kolegu zde z fora a napíšu za něj ,,Stejně nic nekoupíš " a na to si odpovím ano i to je možný :-) Ale po té co bratrovi nevyhovoval LR Disco II ani Pajerko ( 3dv) tak se ,,možná zkusí Patriot :-) Nicméně stále platí i s postupem času že mě zajímají info o tom jak jezdí nebo nejezdí :-)
jojo...pořád se něco děje.

burop
Diskuzní Guru
Auto: Hummer H2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod burop » Stř 11.02.2015, 10:40

joe » pát 09.01.2015, 18:55 napsal:Zdravím :-) Abyste si nemysleli ( ale vlastně mi to je jedno :-) ) že se Patriot pustil z hlavy :-) v neděli se jedeme podívat na Patriota - a možná předeběhnu kolegu zde z fora a napíšu za něj ,,Stejně nic nekoupíš " a na to si odpovím ano i to je možný :-) Ale po té co bratrovi nevyhovoval LR Disco II ani Pajerko ( 3dv) tak se ,,možná zkusí Patriot :-) Nicméně stále platí i s postupem času že mě zajímají info o tom jak jezdí nebo nejezdí :-)

jak to dopadlo ? :)

Autor tématu
joe
Závislý diskutér
Auto: Toyota RAV4, Suzuki Vitara 1,6 16V
Místo/Bydliště: Hlinsko v Č
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod joe » Ne 26.07.2015, 16:51

Trošku jsem pozapomněl napsat zážitky:-) Projížďka s novým UAZem byla famozní, nelituji výletu, stálo to za to. Zpracování interieru o poznání lepší jak první verze ( a to jsem neměl žádné extra výhrady k prvním verzím, ale něco se našlo) interier v novém Uazu mi přišel přátelštější( modernější) k uživateli, trošku mě osobně mrzí odstranění ,,Ježíšovi hole" protože při předváděcí jízdě, která byla fantastická, by se ta ,,hůl" hodila :-) ( děkuji za pěkné svezení a ne jen šolich po silnici) osobně mi rovněž chyběla páka přiřazení předku, nyní je připojování elektronické. Během předváděčky, fungovalo vše bez problémů a moje skepse se trochu zmenšila ( samozřejmě je to nové auto, tak musí fungovat )a onu skepsi mám u všech ,,tlačítkových verzí u všech značek". Za vesmírný a nesmírný považuji prostor a to jak na sedačkách pasažérů na zadních sedačkách tak místo v kufru. Skvělá věc je místo pod zadními sedačkami - další kufr, který skoro konkuruje kufru minivozů :-). Za mě osobně spokojenost a říkám chci ho. Že nepojede 200km/h mi nevadí, že je to trošku tank mi vyhovuje.
jojo...pořád se něco děje.

Vrátit se na “UAZ a Gazik”