| ...

Pěkné svátky a vše nejlepší do roku 2019. Komanche
Forum aktualizovano, info zde: viewtopic.php?f=26&t=92206#p1712259
Moznost prispeni na chod fora: viewtopic.php?f=3&t=66082
Komanche

LC 70 - výměna rámu

Odpovědět

Autor tématu
vavahome
nováček
Auto: Samuraj
Stav: Offline

LC 70 - výměna rámu

Příspěvek od vavahome » Pá 07.09.2018, 11:50

Zdravím, chci se zeptat jak moc je komplikovaná výměna rámu na 3dveřové LC70 a udělal by to někdo v okolí Prahy? Cena?

Díky

Taz
Táta surfer
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Re: LC 70 - výměna rámu

Příspěvek od Taz » Pá 07.09.2018, 13:22

a ten novej rám máš? ...jinak,kupa práce,defacto rozebrat auto a znovu složit...a při tom přijít na to co všechno je potřeba nový...jestli jsi při shánění kloudnýho auta do lesa koupil shnilou toy tak tě celkem lituju,to totiž pak poznáš kolik opravdu můžou stát DRAHÝ náhradní díly...

Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Autor tématu
vavahome
nováček
Auto: Samuraj

Příspěvek od vavahome » Pá 07.09.2018, 15:23

Tazi - dík za odpověď. Já - jak vidíš z mých otázek - fakt sháním něco do lesa. Jak jsem psal v Suzuki sekci mám - k plné spokojenosti Samuraje ... ale je mi MALÝ, pokaždé když do něj vlezu, zvláště poslední dobou, tak jsem nasr..ý, tluču se loktem o dveře, při řazení se mlátím do prstů o palubku, a tak podobně. Nemá uzávěrky - ale je dost vysoký (dával jsem nová pera a tlumiče a hodně tomu pomohly) a vyjede vše co potřebuji. Stejně tak uveze ty tři pytle obilí - víc nepotřebuju. Jenže nevím co místo něj. Jimny je to samé, Vitara rezne, Grand Vitara se špatně zvedá a sama o sobě je dost nízká, tak hledám dál. Našel jsem Toyotu LC70 - chápu co mi tím říkáš (navíc nejsem takový automechanik, abych ten rám vyměnil sám. Našel jsem Toyotu LC90 - ale bojím se stejně toho jak říkáš - ceny náhradních dílů, navíc LC90 je už náchýlnější na problémy s podvozkem. Taky se koukám po Pajerech - jsou těžký a taky zrezlý. Když jsem našel Ladu Nivu z r. 2012 prorezlou jak mrcha, tak jsem nad ní taky zlomil hůl. Takže kudy vede rozumní cesta?
Vím, že budu muset investovat, taky na rozdíl od Samuraje jsem si dal limit sto tísíc (klidně i něco přes) ale prostě za auto do lesa víc nedám.
Tož to mám problém :-))

Taz
Táta surfer
Auto: Bylo všechno možný,teď už jen korejský obludky...
Místo/Bydliště: v týdnu poslední obydlená zatáčka před Vídní

Příspěvek od Taz » Pá 07.09.2018, 15:34

Hele,koukni se do soukromých zpráv a ozvi se,máš tam číslo.

Autoškola,řidičáky na všechny skupiny,vratky po odebrání,prostě cokoliv je potřeba kolem autoškoly

Odpovědět